Konsept

Konsept
Sec Shape 6
Founder Image

Hayatı kolaylaştıran detayları merkezine alan VistaBlue,sizi modern bir konfor deneyimine davet ediyor.

Bir tarafınız Long Beach, diğer tarafınız Kadınlar Denizi, karşınız da Kuşadası Milli Parkı ve Yunanistan Samos Adası. Denize 750 metre uzaklıkta olan Vista Blue şehir merkezine, Kuşadasınının 2 büyük alışveriş merkezine, organik semt pazarına, hastaneye ve okullara çok yakın bir noktada konumlanıyor.

Sec Shape 8
SINIRSIZ BİR KONFOR ANLAYIŞI!
01
SINIRSIZ BİR KONFOR ANLAYIŞI!

Vista Blue, akılcı bir anlayış ile tasarlanmış daireleri, doğanın eşsiz renkleri ile bütünlük kazanan peyzajı, mavinin en güzel tonlarını barındıran eşsiz Ege manzarası ile lüks yaşamın başrolünde yerini alıyor.

KUSURSUZ BİR YAŞAM, İŞLEVSEL YAŞAM ALANLARI!
02
KUSURSUZ BİR YAŞAM, İŞLEVSEL YAŞAM ALANLARI!

Yeşilin tüm tonlarına ev sahipliği yapan zengin peyzajı, açık yüzme havuzu,güneşlenme terasları, oyun parkları,bahçeler ve açık fitness alanı ile farklı zevklere ve ihtiyaçlara yönelik düzenlenen kusursuz bir yaşamı sizlere sunuyor.

DOĞAYA BİR ADIM DAHA YAKIN!
03
DOĞAYA BİR ADIM DAHA YAKIN!

Zengin ve gösterişli peyzaj düzenlemeleri ile doğaya bir adım daha yakın hissedeceğiniz yeni eviniz, aynı zamanda masmavi denizi de maksimum yaşayacağınız şekilde tasarlandı.

ESTETİĞİN EN DOĞAL HALİ
04
ESTETİĞİN EN DOĞAL HALİ

Yenilikçi tasarım anlayışı ile yaşam alanlarında duyuları harekete geçiren tasarımı, tüm dış cephelerde 1. kalite malzeme kullanımı ile karakterize olan renk ve doku birlikteliklerinden doğmuş, her karesi incelik ile tasarlanmış yeni eviniz...